Galeria handlowa – przyjemność dla każdego

W podwarszawskich Łomiankach w 2012 roku zbudowano nowoczesną i piękną galerię handlową, którą otacza Kampinoski Park Narodowy. To idealne miejsce na chwilę zakupowego szaleństwa, relaks oraz spędzenie czasu rodzinnie na czymś kreatywnym i nie chodzi wcale o zakupy, ponieważ galeria oferuje także szeroki wybór atrakcji i wydarzeń.

Zakupy, piękno, styl

Galeria handlowa to idealne miejsce, by zrobić zapasy do domowego spa i przygotować się na chwilę błogiego relaksu w zaciszu własnych czterech ścian. Galeria Łomianki oferuje nie tylko wiele sklepów odzieżowych, biżuteryjnych, obuwniczych, ale także duży wybór lokali usługowych z branży pielęgnacji i urody oraz drogerii. Można zaopatrzyć się w kosmetyki, akcesoria oraz środki higieniczne w popularnych drogeriach, jak Hebe, Yves Rocher lub w firmowych sklepach.

Zabawa dla każdego

Pozostając w temacie mody i urody, w Galerii Łomianki mamy możliwość skorzystania z usług doświadczonej stylistki, Gosi Marszałek. W trakcie wspólnych zakupów doradzi ona, co warto założyć, a czego lepiej unikać przy naszej figurze i typie urody.

Na najmłodszych zwiedzających w Galerii Łomianki czeka wiele atrakcji, jak teatrzyk pacynek, zajęcia językowe z angielskiego lub francuskiego do wyboru albo beztroska zabawa na placu zabaw.

Dostępne są również warsztaty, w których udział bezpłatnie może wziąć każdy (liczba miejsce ograniczona, a informacji należy szukać na www.galerialomianki.pl ). Cała rodzina może świetnie bawić się, tworząc piękne arcydzieła i robótki ręczne w postaci wianków, ozdób i dekoracji.

W Galerii Łomianki odbywają się także od czasu do czasu specjalne eventy, jak targi tematyczne. Przykładem jest wydarzenie „Hello Fashion – targi polskich projektantów”, gdzie zarówno dopiero wspinający się po drabinie popularności oraz doświadczeni już projektanci z branży fashion pokażą na swoich projektach i stylizacjach, na co ich stać. Można wtedy także kupić wyjątkowe materiały, dodatki, elementy garderoby i dowiedzieć się ciekawostek o świecie mody.

Galeria Łomianki to wiele możliwości skumulowanych w jednym miejscu, zarówno gdy chodzi o zakupy, jak i o rozrywkę dla każdego.