Strona internetowa FormyUzytkowe.pl (www.formyuzytkowe.pl) to miejsce, w którym zainteresowani klienci znajdą meble, akcesoria oraz elementy wyposażenia wystroju. Aby łatwiej było odszukać konkretne artykuły, podzielono je na kilkanaście kategorii. Przy każdej z podstron produktów, umieszczono wnikliwy opis oraz kilka fotografii. Dzięki temu, osoby zainteresowane danym produktem, będą miały pewność, czy będzie pasować do ich aranżacji. Ponadto, sklep FormyUzytkowe.pl oferuje wyłącznie artykuły najlepszych producentów i hurtowni, które wykonano z najwyższą starannością przy wykorzystaniu doskonałych materiałów.

Wśród licznych propozycji produktów pojawiają się znakomite dzieła renomowanych marek, jak Nowy Styl. Funkcjonuje ona na polskim rynku od prawie dwudziestu pięciu lat i zdołała przez ten okres zyskać zaufanie i uznanie wśród klientów. Poza tym, zespół najlepszych projektantów firmy Nowy Styl dba o nowoczesny design i nietuzinkowe formy wytwarzanych przez siebie mebli. Widać to choćby na przykładzie krzeseł barowych, które uświetnią każdy lokal.

Model Tulipan Hocker (http://www.nowystyl.pl/produkty/krzesla-do-jadalni/TULIPAN/TULIPAN-hocker-chrome) to jedna z najwygodniejszych propozycji do baru. Opiera się on na wysokim stelażu oraz miękkim, tapicerowanym siedzisku. Korpus krzesła składa się z czterech stabilnych nóg oraz subtelnego, eleganckiego oparcia. Rama ta dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, a więc błyszczącej chromowanej oraz malowanej proszkowo. W związku z tym, że krzesło jest wysokie, nie zabrakło także dodatkowego podnóżka, który pozwoli czuć się siedzącemu komfortowo.

Osoby, które zainteresowało klasyczne piękno kolekcji Tulipan, z całą pewnością pochylą się także nad serią Neron. Podobnie, jak wśród modeli kolekcji Tulipan, korpus krzesła opiera się na metalowym, chromowanym stelażu o czterech nogach. Siedzisko wyróżnia się jednak kwadratowym kształtem i można wybrać jedną spośród kilku wersji kolorystycznych. Zmianom uległo także oparcie – w miejscu oryginalnych, dynamicznych wzorów pojawiły się smukłe, delikatne zdobienia, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Krzesła będa pasowały do każdego wnętrza. Są idealne dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i wygodę. Dlatego bardzo serdecznie do zapoznania się z prezentowaną stroną.